UAimages - Бесплатный фотохостинг
UAimages - Бесплатный фотохостинг
Изображения:

У яких випадках потрібні добрива?

26 октября 2017

У яких випадках потрібні добрива?Земля — невичерпний ресурс корисних речовин для рослин і вона містить велику кількість мінеральних та органічних сполук, які використовуються рослинами у якості джерела живлення. Однак, як і всі ресурси земля може виснажуватись. Це може бути викликано неправильним використанням землі та розподіленням навантаження. У зв’язку з цим необхідно проводити цілий комплекс робіт по відновленню та поповненню ресурсів землі.

 

Перш за все, якщо на вашій ділянці впали показники врожайності, то це означає, що потрібно підібрати правильний комплекс добрив для відновлення ресурсу. Якщо річ йде по великі аграрні підприємництва, то цим питанням займається окремий відділ. Спеціалісти проводять хімічний аналіз ґрунту та визначають, яких елементів не вистачає.

Якщо ви займаєтесь домашнім господарством, то в такому випадку також є можливість визначити, чого не вистачає рослинам. Зазвичай такими показниками слугують пожухле чи опале листя, повільний розвиток, мала кількість плодів та інше. Таких ознак дуже багато і їх можна знайти на тематичних форумах та сайтах про аграрну промисловість.

Класифікація

Бувають добрива мінеральні та органічні. Перша категорія виробляється на хімічних підприємництвах та заводах, а друга категорія являє собою відходи та продукти життєдіяльності тварин та рослин. До органічних відносяться перегній, торф, пташиний послід, гній, компост та інше.

У яких випадках потрібні добрива?

Однією з найефективніших добавок вважається біогумус. Це продукт життєдіяльності дощових хробаків. Таке добриво екологічно чисте та не забруднює ґрунт.

Для покращення показників росту рослин іноді необхідно перекопувати та розпушувати землю, оскільки коріння потребує доступ до кисню. Недостача хоча б декількох відсотків кисню може в 3-4 рази сповільнити розвиток рослин. Для цього іноді використовуються дощові хробаки. Вони природнім шляхом розпушують землю, а харчуються тільки відмерлими частинами рослин, виробляючи при чому біогумус.

Також добрива класифікують за такими ознаками:

  • тверді та рідкі;
  • по способу дії;
  • по способу внесення в ґрунт;
  • яким чином рослина поглинає корисні речовини (корінням чи листям).

Органічні добрива можна купити на пташиних, коров’ячих, кінних та інших фермах. Зазвичай вони коштують не дуже дорого. Якщо у вас є можливість скористатися послугами спеціаліста, то зробіть це. Професіонал зможе максимально підвищити врожайність на вашій ділянці.

Джерело:АгроЄвроКонсалтинг